همه دسته بندی ها

معرفی شرکت

معرفی شرکت

معرفی شرکت.1

Techflowlabel، تولید کننده ماشین های لیبل، متخصص در تحقیق و توسعه، ساخت، فروش و خدمات تجهیزات برچسب زنی.

از بدو تاسیس، با تکیه بر مفهوم طراحی پیشرفته و پشتیبانی فنی اساتید و متخصصان خوش نام داخلی، همراه با بیش از ده سال سابقه تولید حرفه ای، هم اکنون به کامل ترین تجهیزات لیبل غیرچسب در بازار داخلی تبدیل شده است. . محصولات اصلی شامل دستگاه لیبل زن چند منظوره کوچک، اپلیکاتورهای لیبل،

ماشین‌های لیبل‌زنی بطری‌های گرد چند منظوره، ماشین‌های برچسب‌زنی مسطح، ماشین‌های برچسب‌زنی کناری، ماشین‌های لیبل‌زنی چاپ آنلاین و خدمات سفارشی‌سازی شده. این برچسب به طور گسترده در صنایع شیمیایی روزانه، غذا، نوشیدنی، پزشکی، الکترونیک، شراب، سخت افزار و پلاستیک، آموزش و صنایع فرهنگی استفاده می شود.

Techflowlabel به نگرش حرفه ای تحقیق و توسعه مستقل پایبند است و نوآوری های فنی را دنبال می کند.

این به طور مداوم تجربه تولید ماشین آلات خارجی را معرفی می کند و با تقاضای بازار ترکیب می شود تا به طور مداوم فناوری را بهبود بخشد و محصولات را ارتقا دهد و خدمات عالی را برای مشتریان در داخل و خارج از کشور ارائه دهد. این شرکت دارای تیم فروش و خدمات پس از فروش حرفه ای می باشد. این سازمان بر سازوکار همکاری OEM و آژانس منطقه‌ای با سود متقابل و برد-برد اصرار دارد و به شرکت‌های کوچک و متوسط ​​قدرت می‌دهد تا خرید یک‌جا و ارزش افزوده محصول را با برچسب‌گذاری محقق کنند!

در حال حاضر تجهیزات ما به آمریکای شمالی، خاورمیانه، اروپای شرقی، روسیه، آسیای جنوب شرقی و سایر کشورها صادر شده است.

ما همچنان به مفهوم خدمات "مبتنی بر یکپارچگی، نوآوری تکنولوژیکی، خدمات اختصاصی و برتری" پایبند خواهیم بود و خدمات سریعتر و حرفه ای تر را به مشتریان ارائه خواهیم کرد!

دسته بندی های داغ